Ühinenud Depood laienes Maardusse

Ühinenud Depood ostis terminalioperaatorilt Liwathon E.O.S. Maardus asuva depoo, kuhu kolib Tallinn-Väiksest reisivagunite ja muu raudteeveeremi remonditeenuste üksuse. Sellega loodi Go Railile valmisolek osutada Muuga sadama piirkonnas manööverteenuseid.

Go Groupi tegevjuhi Jüri Etverki sõnul sai tehing teoks seetõttu, et Muuga ja Maardu terminalid soovisid keskenduda eelkõige oma põhitegevusele ja osta raudteega seotud manöövertööde teenuseid ühelt kindlalt partnerilt.

„Teenuse alustamise oluliseks eelduseks oli meie poolt püsiva tegevuskoha loomine ja piisaval arvul vedurite ja meeskondade kohalolu tagamine, mis oli ka raudteeveeremi remondiüksuse kolimise peamine põhjus,“ sõnas Etverk.

Sel nädalal alustas Go Rail alustas juba esimese kliendi teenindamist. „Lähiajal oleme valmis täitma ka teisi tellimusi. Teineteise mõistmine on juba saavutatud ning hetkel räägime läbi teenuse osutamise olulisi nüansse,” ütles Etverk.

Tallinn-Väikse depoos (Kauba 3a) jätkab tegevust pidevalt kasvav masinaehituse- ja metallitööde haru, mis tegutseb kaubamärgi all Eurokraft.