Telli rong

Telli rong

Mis oleks, kui korraldaks ühe täiesti omamoodi ja „kastist välja“ sündmuse rongis? Miks mitte teha pulmakülalistega üks tõeliselt äge pulmarong? Rongiga saab sõita kõikjale, kuhu raudtee viib! Rongis saab pidada sünnipäeva, poissmeeste- või tüdrukuteõhtut, teistmoodi koosolekut, teha diskot, korraldada kliendiüritust ja isegi ööbida. Kindel on see, et rongis toimunud sündmus on igati meeldejääv!

Diiselrongiga DR1B teostame tellimusreise üle terve Eesti. Rongi koosseisus on kaks 50-kohalist mootorvagunit ning sinna saab lisada vastavalt tellija soovile kuni neli haakevagunit.

Tõeliselt VIPiks rongisõiduks saab TEP-70  vedurile lisada erinevaid klassivaguneid, kus on magamiskohad ja söögitegemisvõimalused.

Peorong

Pinkidega retrovagun (126 istekohta)

Pehmete istmetega vagun baariga (80 istekohta)

Peovagun (tantsupõrand, diskoripult, istmeteta). Mahutab 123 reisijat. Siia on võimalik juurde liita veel ka baarinurgaga peovagun (tantsupõrand, istmeteta).

VIP RONG

Restoranvagun (48 istekohta)

Salongvagun (10-le reisijale)

Salongvagun sobib nii lühemateks kui pikemateks sõitudeks, vajadusel koos ööbimisega. Vaguni koosolekuteruum on varustatud laua, toolide, diivani ning ka meediakeskusega (TV).

Majutumine on korraldatud kupeedes, kus on kokku 10 voodikohta. Kupees nr. 1 on lisaks kaheinimesevoodile ka väike istumisnurk koos lauaga. Kupee nr. 2 on kaheinimese kupee (eraldi magamiskohtadega), kupees nr. 3 on neli magamiskohta, kupees nr. 4 on kaks magamiskohta.

Vagunis on olemas köök sooja söögi tegemiseks koos külmkappide ning mikrolaineahjuga. Täiendavalt on salongvagunis dushiruum koos WC-ga. Lisaks on veel eraldiseisev WC.

Imperaatorvagun (6-le reisijale)

Imperaatorvaguniga saab teha tõeliselt eksklusiivse rongisõidu vaid väga valitud seltskonnaga.
Imperaatorvagunis on kolm kahekohalist kupeed, köök toidu valmistamiseks, koosolekuteruum koos laua ja TV-ga, dushiruum ning 2 WC-d.

Kupeevagun on magamisvagun, kus on magamiskohad üleval ja all (4 kohta). Kokku on meil pakkuda 9 kupeevagunit 36 magamiskohaga.

SV-vagun on privaatsem magamisvagun, kus magamiskohad on ainult all (2 kohta). Kokku on meil pakkuda 9 SV-vagunit 18 magamiskohaga.

Telli rong