Moskva

Tänati raudteeohutusega tegelejaid

Operation Lifesaver Estonia (OLE) tunnustas Olümpia konverentsikeskuses toimunud traditsioonilisel tänuüritusel Kuldne Tõkkepuu raudteeohutusse panustavaid organisatsioone ning eraisikud. Teiste hulgas pälvisid siseministri tänukirja vastutustundlikud raudtee-ettevõtted AS GoRail ning Edelaraudtee Infrastruktuuri AS, kes on ühtlasi OLE liikmed.

Kokku andis siseminister Hanno Pevkur üle ligemale 40 tänukirja ning 5 teenetemärki.

Kõrgeima tunnustuse, mis on sepistatud tänumeene “Kuldne tõkkepuu”, sai tänavu Eesti Tervisedenduse Ühingu Harju osakond olulise vabatahtliku panuse eest valdkonnas.

OLE on 2004 aastal AS Eesti Raudtee eestvedamisel asutatud mittetulundusühing, mille missiooniks on suurendada oluliselt elanikkonna teadlikkust raudteeliiklusega kaasnevatest võimalikest ohtudest ja õiguspärasest käitumisest raudteel, eesmärgiga vähendada raudteedel toimuvate liiklusõnnetuste ning nendes hukkunud ja vigastatud inimeste arvu. OLE liikmed on AS Eesti Raudtee, AS EVR Cargo, Edelaraudtee Infrastruktuuri AS ja AS GoRail.

Lähemalt sündmuse kohta: http://ole.ee/2014/04/pressiteade-29-aprill-2014-siseminister-tunnustas-tublisid-avaliku-raudteeohutusega-tegelejaid

img_9095

AS-ile GoRail omistatud tänukirja võttis vastu ettevõtte juhataja Alar PInsel, Edelaraudtee nimel kommunikatsioonijuht Kersti Gorstov.

Foto autor: OLE

2. mai 20142. mai 2014

Facebook