Moskva

Go Rail annab Tallinna-Peterburi liinil käiku teise rongi

Raudteel rahvusvahelist reisijatevedu korraldav AS GoRail lisab koostöös Vene Raudtee ettevõttega FPK Tallinna-Peterburi liinile teise rongi. Avasõidu teeb rong Tallinnast Peterburi suunas neljapäeval, 22. augustil.

Go Raili juhi Alar Pinseli sõnul võimaldab teise rongi käikuandmine pakkuda reisijatele senisest tihedamat sõidugraafikut ja tuua Peterburist Eestisse tuhandeid uusi turiste. „Kaks Tallinna-Peterburi liinil sõitvat rongi hakkavad üksteist ajaliselt täiendama, väljudes mõlemast suunast hommikul ja pärastlõunal. Võimalust on pikisilmi oodanud nii Peterburi turismifirmad kui ka üksikreisijad, sest mullu liinile tulnud rong on sõiduaegadelt sobivam Eesti reisijatele. Teise rongi sõidugraafik võimaldab Venemaalt saabuvatel turistidel siin rohkem aega veeta ning elavdada sellega kogu Eesti turismivaldkonda,” sõnas Alar Pinsel.

Rong 811/812 Tallinn-Peterburi-Tallinn väljub alates 22. augustist Balti jaamast kell 15.25 ning saabub Vitebski vaksalisse kell 23.03. Peterburist alustab sama rong sõitu alates 23. augustist kell 6.55 ning jõuab Balti jaama kell 12.29. Orienteeriv sõiduaeg on kuus ja pool tundi, mille sisse jäävad rongis tehtavad piiriületusprotseduurid.

Esialgu hakkab teine rong Peterburi liinil sõitma nädala teises pooles, mil huvi sõitmise vastu on suurem. Tallinnast väljub rong 811/812 neljapäeva, reede ja pühapäeva pärastlõunal ning Peterburist reede, laupäeva ja esmaspäeva hommikul. Edaspidi kaalub ettevõte teise rongi igapäevast käikulaskmist.

Liinil Tallinn-Peterburi-Tallinn korraldab Go Rail reisijatevedu diiselrongidega, mille koosseisu kuuluvad I ja II mugavusklassi vagunid. Veerem võtab pardale kuni 280 reisijat.

AS GoRail on raudteel rahvusvahelist reisijatevedu korraldav ettevõte, kes teenindab reisijaid iga päev Tallinna-Moskva ning Tallinna-Peterburi rongiliinidel. Lisaks müüb Go Rail rongipileteid kõigile SRÜ ning Ida- ja Lääne-Euroopa kaugliinidele. AS GoRail kuulub kohalikul erakapitalil põhinevasse kontserni AS Go Group, mille bussi-, rongi-, turismi- ja hotelliettevõtted aitavad iga päev reisida tuhandetel inimestel.

20. august 201320. august 2013

Facebook