Moskva

Peterburi rongi piletitele hakkavad varajase ostu korral kehtima allahindlused

AS GoRail võtab alates 1. augustist 2014 Tallinna-Peterburi rongiliinil kasutusele ostukuupäevast lähtuva hinnaplaani, mis võimaldab reisijatele pakkuda tavahinnast kuni 20% soodsamaid sõidupileteid.

„Rongisõit on üks ohutumaid ja mugavamaid viise selliste vahemaade läbimiseks. Paindlik piletimüügistrateegia aitab muuta sõitmise Tallinna ja Peterburi vahel veelgi taskukohasemaks ning atraktiivsemaks,” kommenteeris uuendust GoRaili arendusdirektor Jolan Ševtsov.

20% allahindlus rakendub 31–45 päeva enne väljasõitu ostetud piletitele, 16–30 päeva enne väljumist on piletid tavahinnast 15% soodsamad.

Allahindlus ei kehti 11–15 päeva enne reisi ostetud piletitele ning kui väljasõiduni on jäänud 10 päeva või alla selle, lisandub piletitele 3% tasu.

Eeltoodu kehtib nii I kui ka II mugavusklassi müüdavatele täishinnaga ning 5–10-aastaste laste soodushinnaga sõidupiletitele kuni selle aasta lõpuni (v.a tippaegadel 31.10–05.11 ja 25.–31.12.2014) ja ei laiene gruppidele ning Eesti piires tehtavatele sõitudele. Alla 5-aastased lapsed reisivad GoRaili rongides tasuta.

Tallinna-Peterburi rongid teevad vahepeatuse Tapal, Rakveres, Jõhvis, Narvas, Ivangorodis ja Kingissepas. Täpsemaid väljumisaegu on võimalik vaadata jaamade infostendidelt ning GoRaili kodulehel esitatud sõiduplaanist.

GoRail võttis eelnevalt ostukuupäevast lähtuva hinnaplaani kasutusele Tallinna-Moskva rongiliinil alates 15. maist ning suurendas samal suunal soodustusi alates 1. juunist 2014.                                                                                                                               

Rahvusvaheliste rongipiletite müük avatakse 45 päeva enne reisi.

Eesti erakapitalil põhinev AS GoRail korraldab sõitjatevedu Tallinna-Peterburi ja Tallinna-Moskva rahvusvahelisel rongiliinil. Lisaks müüb ettevõte rongipileteid kõigile SRÜ ning Ida- ja Lääne-Euroopa kaugliinidele. Peterburi suunal teenindab GoRail sõitjaid diiselrongidega, mille koosseisu kuuluvad I ja II mugavusklassi vagunid. Rongis on korraldatud toitlustus ning kaasa saab võtta jalgrattaid. AS GoRail kuulub kontserni AS Go Group.

26. juuni 201426. juuni 2014

Facebook