Moskva

Go Rail toetab andekat lumelaudurit

Go Rail aitab Eesti Suusaliidu lumelauakoondise lumelauakrossisõitjal Ivar Kuusenbergil oma eesmärkidele lähemale jõuda. Sõidutasime Ivari Moskvasse, et sportlane saaks sealt teed jätkata Austraalias, Mount Hothamins toimuvale kontinentaalkarikaetapile.

Teise võistluspäeva kvalifikatsioonis sõitis Ivar välja päeva 7. aja. Huvitavates, kuid rasketes finaalsõitudes jäi tal kukkumisse sattumise tõttu laeks veerandfinaal ja lõpptulemuseks 9. koht.Võistluse võitis meestest kahekordne ja valitsev maailmameister austraallane Alex Pullin.

“Arvestades seda, et läksin võistlustulle ilma lumetreeninguteta ja olin üksi suurte tiimide vastu, kellel olid kaasas määrdemehed ja treenerid, siis on tulemus täiesti aktsepteeritav. Kindlasti on see hea algus algavale lumelauahooajale ning positiivne hetke vormiindikaator arvestades sellel talvel ees seisvaid maailmameistrivõistlusi,” kommenteeris Ivar ise oma sõite Austraalias.

Ivar Kruusenbergi on nimetatud Eesti parimaks lumelauduriks ning ta on korjanud ka päris mitu Eesti meistri medalit. Pikemas perspektiivis on sportlase soov pääseda 2018. aastal Pyeong Chang´is toimuvatele Olümpiamängudele. Go Rail hoiab eesmärgile pühendunud lumelauakoondislasele pöialt ja elab kaasa!

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

7. august 20147. august 2014

Facebook