Moskva

Go Rail täiendas Peterburi rongi interneti kvaliteeti

Go Rail täiendas Peterburi rongi interneti kvaliteeti, lisades olemasolevatele Tele2 seadmetele EMT modemi ja antennid.

Go Rail täiendas Peterburi rongi interneti kvaliteeti, lisades olemasolevatele Tele2 seadmetele EMT modemi ja antennid.

Go Raili arendusdirektori Jolan Ševtsovi sõnul võimaldab paralleelselt kasutuses olev mobiilsidevõrk kindlustada reisijad stabiilsema andmesideühendusega. „Nüüdsest on reisijate kasutada kahe mobiilsideoperaatori internetiteenused kvaliteedis, mis on rongi asukohast ja ajahetkest tulenevalt kättesaadavad. Kui peaks juhtuma, et ühe operaatori võrk pole sõidu ajal mingil põhjusel kättesaadav, siis lülitub rongi internetisüsteem automaatselt teisele ümber ning varustab reisijaid WiFiga edasi,“ rääkis Ševtsov.

Traadita internetiteenus on kättesaadav kogu Peterburi rongi ulatuses ning terve reisi  vältel. Venemaa territooriumil varustab rongi internetiga kohaliku operaatori modem. Interneti kiirus rongis ulatub sõidu ajal kuni 8 megabitini sekundis, sõltudes konkreetsest lõigust trassil ning üheaegselt teenust kasutavate reisijate hulgast.

Teenus on rongireisijatele tasuta ning selle kasutamiseks on kohapeal võimalik rentida tahvelarvuteid. 1. klassis reisijatele on tahvelarvutite rent pooleks tunniks tasuta.

Oktoobris plaanib ettevõte uuendada Moskva rongi internetisüsteemi, kattes kahe maa pealinnade vahel kurseeriva veeremi terves ulatuses WiFi-leviga.

2. oktoober 20122. oktoober 2012

Facebook