Moskva

Go Rail on Vene Teatri koostööpartner

Vene Teater avas augusti viimasel nädalal 66. hooaja, mida tutvustaval pressikonverentsil kuulutati välja ka uus koostööpartner, kelleks on AS GoRail.

Foto: Vallo Kruuser, Delfi / Eesti Ajalehed

Teatri direktori Tõnu Lensmenti sõnul alustas teater sel aastal hooaega varakult. „Oleme teinud nii palju plaane, et hiljem alustades ei jõuaks me kõike soovitut ära näidata,“ sõnas Lensment, kes ühtlasi tänas üritusel teatri toetajaid koostöö eest.

Pressikonverentsil Go Raili esindanud Jolan Ševtsovi sõnul on ettevõte kultuuri toetanud läbi kogu oma tegevusaja. „Kultuuri toetamine ning Eesti ja Venemaa vaheliste sõprussidemete edendamine on Go Railile olnud läbi aastate südameasjaks. Oleme õla alla pannud paljudele suurematele ja väiksematele kultuurisündmustele, aidates transportida nii teatritruppe kui üksikesinejaid Peterburist ja Moskvast. Meil on hea meel, et saame taas kaasa aidata kõrgel tasemel teatrielamuste sünnile,“ rääkis Ševtsov.

Vene Hooaeg alustab 66. hooaega uuslavastusega „Paabeli torn“, mille on lavale toonud teatri kunstiline juht Marat Gatsalov.

6. september 20136. september 2013

Facebook