Moskva

Alates 10. juulist avatakse taas reisirongiliiklus Venemaaga
Tallinn-Peterburi-Moskva liinil alustab opereerimist Venemaa Raudteede tütarettevõte FPK (Federalnaja Passazhirskaja Kompanija). Rong hakkab sõitma mõlemalt suunalt iga päev.

Esimene väljumine toimub 10. juulil kell 21.20 Moskvast. Rong läbib Peterburi ning jõuab Tallinnasse kell 13.38 järgmisel päeval. Tallinnast väljub esimene rong 11. juulil kell 15.20, jõudes Moskvasse 12. juuli hommikul 9.32.

Piletimüügi täpsema korralduse osas läbirääkimised veel kestavad. Piletimüügi teenust hakkab Eesti poolel pakkuma Go Rail ning Venemaal FPK. Täpse sõidugraafiku ja piletimüügiinfo leiab Go Raili kodulehelt www.gorail.ee alates homsest, 07. juulist.

Ettepaneku Moskva liini opereerimine üle võtta tegi Eesti Raudtee Venemaa Raudteedele kevadel, kui Go Rail teatas, et kavatseb nimetatud liinil reisijateveo teenuse osutamise lõpetada. Põhjalike läbirääkimiste käigus oli ajamahukaim optimaalse sõidugraafiku koostamine, mis arvestaks reisijaile olulise trajektoori ning mugavate väljumis- ja saabumisaegadega.

Uuel liinil on rõhku pandud ka veeremi kvaliteedile. Vagunipark on seni kasutusel olnust kaasaegsem. Kõik vagunid on varustatud konditsioneeri ning vaakumtualetiga. Eraldi kohad on liikumispuuetega reisijaile.

Eesti Raudtee pressiteade
6.07.2015

 

 

6. juuli 20156. juuli 2015

Facebook